Akku-Stielstaubsauger 2in1

Neu

ECG VT 3420 2in1 Jerome

Akku-Stielstaubsauger 2in1

  • 2in1 Ausführung (mit Handstaubsauger)
  • Zyklon-Filtrationssystem
  • Motorisierte Rotationsbürste mit LED-Beleuchtung
  • Drahtloser Akkubetrieb
  • Bis zu 60 Minuten Betrieb nach einem Aufladen

£0.00

Vysaje podlahu aj interiér auta

ECG VT 3420 2in1 JEROME je spoľahlivý tyčový vysávač, ktorý vám pomôže s upratovaním všetkých typov podláh a v prípade potreby pozbiera aj omrvinky z autosedačiek, z jedálneho stola alebo napríklad z kuchynskej linky. Ide totiž o vysávač, z ktorého môžete kedykoľvek jednoducho vyčariť malý bezdrôtový ručný vysávač.

Popri skvelej flexibilite vás navyše na vysávači nadchne aj pohodlná bezvrecková prevádzka, dlhá výdrž batérie či moderný a vysokoúčinný cyklónový systém filtrácie. Ide skrátka o pomocníka, ktorého si v domácnosti nebudete môcť vynachváliť.

Upratovanie bez obťažujúceho kábla

Aby ste za sebou nemuseli pri upratovaní ťahať žiadny kábel (a postupne ho prepájať z jednej zásuvky do druhej), dodáva nášmu tyčovému vysávaču energiu vysokovýkonná Li-Ion batéria. Jej plné nabitie pritom stačí až na 40 minút upratovania.

Dobitie vysávača na sto percent trvá približne 4 – 4,5 hodiny.

Bez vrecúška a s účinnou filtráciou

Pozbierané nečistoty dokáže tyčový vysávač ECG VT 3420 2in1 JEROME veľmi účinne filtrovať. Využíva totiž moderný systém cyklónovej filtrácie, ktorý je tu navyše doplnený umývateľným filtrom z netkanej textílie a k tomu ešte penovým motorovým filtrom. Ide pritom o bezvreckový spotrebič s odnímateľnou prachovou nádobou, ktorá sa dá kedykoľvek ľahko vysypať.

Cyklónová filtrácia spočíva na princípe rotácie vzduchu, pri ktorej sa z vysatých smetí oddelia väčšie nečistoty a tie potom prepadnú do nádoby. Keď tak napríklad omylom vysajete náušnicu či súčiastku z detskej stavebnice, veľmi jednoducho ju z vysávača zase vyberiete.

Stvorený pre čistotu

Tyčový vysávač ECG vás poteší aj premysleným spracovaním. Všetky jeho komponenty totiž prispievajú k tomu, aby bolo každé vaše upratovanie naozaj účinné. Srdcom spotrebiča je silný motor, ktorý ponúka 2 rýchlosti výkonu (až 75 W). Ďalej stojí za zmienku motorizovaná rotačná kefa, ktorá efektivitu upratovania ešte zvyšuje. A iste oceníte aj drobné vychytávky, ktoré uľahčujú vysávanie aj uskladnenie vysávača – nechýba medzi nimi LED osvetlenie vysávanej plochy, pojazdové kolieska s kvalitným gumovým povrchom ani praktické sklopné držadlo. Bezpečnú prevádzku vysávača zaisťuje poistka proti prehriatiu.

Pri kúpe nášho tyčového vysávača od nás dostanete aj všetko potrebné príslušenstvo. Súčasťou balenia je kombinovaná hubica 2 v 1 s prachovou kefou, motorizovaná kefa a nabíjací adaptér.